Filma Me Titra Shqip: Snowpiercer

127 min 2013 6,8 / 5640
Viti: Aug 1, 2013
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 27,099
Shikime: 2627
Pershkrimi
Filmi zhvillohet në të ardhmen kur një eksperiment për të ndalur ngrohjen globale shkon keq dhe shkakton një epokë akullnajash që vret thuajse të gjithë jetën në planet. Të mbijetuarit e vetëm janë banorët e “Akullthyeses”, një treni masiv që udhëton nëpër planet dhe furnizohet me energji nga një motor me lëvizje të vazhdueshme. Me kalimin e kohës, një sistem klasash krijohet në tren, me elitën duke jetuar në pjesën e përparme të trenit, ndërsa të varfrit jetojnë në pjesën e pasme. Të lodhur nga
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR