Filma Me Titra Shqip: Spenser Confidential

110 min 2020 6,6 / 558
Kategoria: Thriller Aksion Komedi
Viti: Mar 6, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 66,193
Shikime: 3008
Pershkrimi
Për të zbuluar një komplot vrasjesh, një ish-detektiv policie rikthehet në botën kriminale të Bostonit dhe mundohet të vërë drejtësi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR