Filma Me Titra Shqip: Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

107 min 2006 6,3 / 933
Kategoria: Komedi
Viti: Aug 4, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,935
Shikime: 1463
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Shoferi numër një i garave NASCAR, Riki Bobi, qëndron gjithmonë në majë, falë një pakti që ka bërë me shokun e tij më të mirë, dhe njëkohësisht koleg në skuadër, Kal Nauton I riu. Por kur një shofer i Formula 1, francez, kryeson tashmë në këto gara, talenti dhe përkushtimi i Riki Bobit vihen në provë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR