Filma Me Titra Shqip: The Campaign

85 min 2012 5,8 / 1113
Kategoria: Komedi
Viti: Aug 9, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,841
Shikime: 1930
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur senatori Kem Breidi, kandidon për herë të katërt në zgjedhjet e Kongresit, dy biznesmenë të fuqishëm të Karolinës së Veriut vendosin të nxjerrin kandidatin e tyre në arenën politike. Njeriu i tyre: Marti Hagins, që punon në një zyrë turistike dhe që nuk e ka idenë fare nga skena politike. Hagins në fillim duket si një kundërshtar i papërfillshëm, por me ndihmën e dy donatorëve të tij të fuqishëm, shumë shpejt ai do të bëhet një pengesë e madhe për Kemin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR