Filma Me Titra Shqip: The Climbers

125 min 2019 6,4 / 7
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 30, 2019
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 4,786
Shikime: 1650
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Anëtarë të Sukadrës Kineze të Alpinizmit duhet të përpiqen për të disatën herë të arrijnë në majën e malit më të lartë mbi Tokë. Ata duhet të përballen me erërat e forta, ortekët dhe të ftohtin e acartë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR