Filma Me Titra Shqip: The Corrupted

103 min 2019 4,5 / 11
Kategoria: Krim Thriller
Viti: May 10, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,025
Shikime: 1126
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
I sapo-liruar nga burgu, një boksier i talentuar do vetëm të ribashkohet me djalin e tij dhe të jetojë një jetë të qetë. Por kur vëllai i tij përzihet në disa punë të rrezikshme, ai duhet të rrezikojë gjith[ka për ta shpëtuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR