Filma Me Titra Shqip: The Dark Side of Opulent

119 min 2020 0 / 0
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 3, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,435
Shikime: 1454
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në qytetin e pasur të Opulentit, në Arizona, Xhejson Miller, një pasanik i llastuar që jeton ende me paratë e babait, dhe shoku i tij i rritur në varfëri, Rik Bruks, zgjedhin me naivitet rrugën e gabuar për t’u pasuruar. Plani i tyre i detyron ata që të përballen me mafiozët e errët dhe vdekjeprurës që sundojnë Opulentin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR