Filma Me Titra Shqip: Richard Jewell

131 min 2019 7,5 / 583
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Dec 13, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 48,743
Shikime: 1487
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një roje sigurie, Richard Jeuell, shpëton mijëra jetë nga shpërthimi i një bombe në Lojërat Olimpike të vitit 1996, por më pas i duhet të përballet me shtypin dhe FBI-në të cilët e akuzojnë për akte terroriste.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR