Filma Me Titra Shqip: All I Wish

94 min 2018 5,7 / 31
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Feb 1, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,663
Shikime: 2252
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një stiliste aspiron të gjejë suksesin në profesion dhe në dashuri. Historia ndërpritet një herë në vit, gjithmonë në të njëjtën datë: në ditëlindjen e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR