Filma Me Titra Shqip: Contagion

106 min 2011 6,4 / 2908
Viti: Sep 8, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 167,199
Shikime: 3503
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjithçka fillon me shfaqjen e një virusi vdekjeprurës dhe mundësitë e një grupi doktorësh dhe shkencëtarësh që të ndalojmë përhapjen e tijë, që mund të drejtojë në zhdukjen e rracës njerëzore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR