Filma Me Titra Shqip: Little Women

134 min 2019 8 / 1506
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Dec 25, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 67,728
Shikime: 3929
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xho March reflekton dhe kujton jetën e saj duke treguar historinë e dashur të motrave March. 4 motra të cilat duan ta jetojnë jetën e tyre sipas mënyrës se vet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR