Filma Me Titra Shqip: [REC]

78 min 2007 7,1 / 2328
Kategoria: Horror Mister
Viti: Apr 10, 2007
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 15,491
Shikime: 2355
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një reportere televizive dhe një kameraman ndjekin punëtorët e zjarrfikësit në një ndërtesë të errët apartamentesh ku brenda me diçka të tmerrshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR