Filma Me Titra Shqip: Kahlil Gibran's The Prophet

85 min 2014 7,5 / 55
Kategoria: Animacion
Viti: Sep 6, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,545
Shikime: 1636
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Artisti dhe poeti i internuar Mustafa nis një udhëtim për në shtëpi me pastruesen e shtëpisë dhe vajzën e saj; së bashku trioja duhet t'u shpëtojë autoriteteve të cilët frikësohen se fjalët e Mustafait do të nxktin rebelim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR