Filma Me Titra Shqip: Clemency

112 min 2019 7,4 / 10
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 27, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,067
Shikime: 1375
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërsa përgatitet të ekzekutojë një tjetër të burgosur të dënuar me vdekje, Bernadin duhet të përballet me demonët psikologjikë dhe emocionalë që puna e saj krijon, së fundmi lidhur me të burgosurin e radhës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR