Filma Me Titra Shqip: In the Arms of an Assassin

101 min 2019 8 / 45
Kategoria: Romance Thriller
Viti: Dec 6, 2019
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 10,494
Shikime: 3970
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E detyruar të jetojë me një trafikant droge për nëntë vjet, Sarai shpëton nga banesa e tij duke u fshehur në makinën e Viktorit, një vrasës i pashëm dhe vdekjeprurës. Pasi zbulon se kush është, Viktori vendos të rrezikojë gjithçka për të mbrojtur bukuroshen Sarai.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR