Filma Me Titra Shqip: 37 Teen

93 min 2019 0 / 0
Kategoria: Komedi
Viti: Aug 30, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,554
Shikime: 1352
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Miliarderi softuerëve, Adam Pi ka gjithçka në jetë, me përjashtim të kujtimeve pozitive nga Shkolla e Mesme. Ai i ofron të gjithë rrogën e një viti atyre që kthehen dhe bëjnë përseri gjimmnazin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR