Filma Me Titra Shqip: 1917

119 min 2019 8 / 3676
Viti: Dec 25, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 119,407
Shikime: 1906
Pershkrimi
Dy ushtarëve të rinj britanikë gjatë Luftës së Parë Botërore u jepet një mision i pamundur: të dërgojnë një mesazh të rëndësishëm në territorin armik dhe që do shpëtonte 1600 jetë, njëra prej të cilave jeta e vëllait të njërit prej ushtarëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR