Filma Me Titra Shqip: A Christmas Carol

96 min 2009 6,8 / 2904
Kategoria: Animacion Familje
Viti: Nov 4, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,477
Shikime: 1673
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ebenizer Koprraci i nis festat e Krishtlindjeve me përbuzjen e tij të zakonshme, duke i ulëritur ndihmësit të tij besnik Bob Kraçit dhe nipit të tij të gëzueshëm. Por kur shpirtrat e Krishtlindjeve të Shkuara, të Tashme dhe të Ardhme e marrin në një udhëtim që i hap sytë, duke i zbuluar plakushit Koprrac të vërteta të hidhura, ai duhet ta hapë zemrën e tij për të kompensuar vitet e kaluara me keqdashje në zemër para se të jetë tepër vonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR