Filma Me Titra Shqip: Angels Fallen

86 min 2020 4,5 / 2
Viti: Jan 14, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,046
Shikime: 1579
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas humbjes tragjike të gruas së tij duke luftuar me forcat e errëta, ??Gabrieli ribashkohet me skuadrën e tij të mëparshme të gjahtarëve të djajve. Pasi humb një pjesë të ekipit të tij, Gabrieli duhet të përballet me të kaluarën e tij tragjike dhe të vendosë se kush është me të vërtetë mik apo armik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR