Filma Me Titra Shqip: Bravetown

112 min 2015 6,8 / 218
Kategoria: Dramatik
Viti: May 8, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,855
Shikime: 1295
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhoshi, një shpirt i humbur me një talent muzkor të jashtëzakonshëm, bën një udhëtim gjatë të cilit vlerëson gjëra që as i mendonte, por për të cilat kishte kaq shumë nevojë. Duke u ndjerë sikur ishte i vetëm kundër botës, në fillim rruga e tij kryqëzohet me shumë njerëz të cilët kërkonin fatin e tyre, dhe që më në fund, prezenca e tij në jetët e tyre ka një rëndësi të jashtëzakonshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR