Filma Me Titra Shqip: Dhadak

138 min 2018 7,5 / 16
Kategoria: Romance Dramatik Komedi
Viti: Jul 20, 2018
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 2,621
Shikime: 3623
Trailer: YouTube
Pershkrimi
I vendosur në Rajasthan, kjo histori dashuri tregon se si protagonistët përballen me vështirësitë prej ndryshimeve të nivelit ekonomik dhe familjar...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR