Filma Me Titra Shqip: I See You

98 min 2019 6,6 / 57
Viti: Sep 11, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,565
Shikime: 2390
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një detektivi në një qytet të vogël dhe familjes së tij fillojnë t'u ndodhin ngjarje të çuditshme teksa ai heton zhdukjen e një djali të vogël.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR