Filma Me Titra Shqip: Inherit the Viper

90 min 2019 5 / 5
Kategoria: Dramatik Thriller Krim
Viti: Sep 28, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,007
Shikime: 2084
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Për Kipin dhe motrën e tij, Xhozin, shitja e drogës nuk është thjesht biznesi i familjes, por mënyra e vetme e tyre për të mbijetuar. Kur një marrëveshje shkon tmerrësisht keq, Kipi vendos ta lërë këtë punë. Por përpjekja e tij për t'u arratisur nga trashëgimia e familjes shpejt nis një zinxhir dhimbjesh duke i vënë të gjithë në rrezik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR