Filma Me Titra Shqip: Jay and Silent Bob Reboot

95 min 2019 6 / 130
Kategoria: Komedi
Viti: Oct 15, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,095
Shikime: 967
Pershkrimi
Jay dhe Silent Bob kthehen në Hollivud për të ndaluar ribërjen e filmit 'Bluntman and Chronic'.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR