Filma Me Titra Shqip: Birdman

120 min 2014 7,5 / 8782
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Aug 27, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 25,564
Shikime: 548
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Rigan është një aktor që u bë i famshëm duke interpretuar një superhero, por në vazhdim humbi nga bota e kinematografisë dhe tashmë përpiqet që të bëjë nje rikthim në Broduej. Deri ditën e fundit para premierës, egoizmi i tij do i shkaktojë shumë probleme, jo vetëm në karrierë por edhe në përpjekjen e tij për tu ribashkuar me familjen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR