Filma Me Titra Shqip: Jexi

84 min 2019 6,9 / 205
Kategoria: Komedi
Viti: Oct 10, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 30,729
Shikime: 2910
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Fil është një djalë i ri, i lidhur së tepërmi me telefonin e tij. Pasi detyrohet të blejë një të ri, njeh edhe Xheksën, inteligjencën artificiale të telefonit, e cila ka qëllim t'i përmirësoje jetën. Por, gjërat marrin tjetër rrjedhë, kur Xheksa dashurohet pas Fil dhe kërkon t'i kontrollojë atij jetën. Si do përfundojë marrëdhënia e tyre?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR