Filma Me Titra Shqip: Kindred Spirits

92 min 2019 5,3 / 4
Kategoria: Dramatik Horror
Viti: Jun 16, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,367
Shikime: 1190
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Motra e një gruaje të suksesshme dhe beqare, rishfaqet papritur për të jetuar me të dhe vajzën e saj adoleshente...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR