Filma Me Titra Shqip: The Legend of Zorro

129 min 2005 6 / 1823
Kategoria: Aksion Aventure
Viti: Oct 24, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,109
Shikime: 2959
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Aventurat e dashurisë së Don Alejandro de la Vega, Zorros, dhe gruas së tij Elena, të cilët kanë një shtet në mes...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR