Filma Me Titra Shqip: Little Monsters

94 min 2019 6,6 / 171
Kategoria: Horror Komedi
Viti: Aug 29, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,183
Shikime: 1019
Pershkrimi
Një muzikant dhe njeri i dështuar, rastësisht, bëhet bashkë me një mësuese dhe një personazh televiziv në një ekskursion argëtues, që shndërrohet në luftë për të shpëtuar nga zombit. A do t’i mbrojnë dot fëmijët e vegjël, duke ua fshehur tmerrin që i rrethon?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR