Filma Me Titra Shqip: Maleficent: Mistress of Evil

118 min 2019 7,2 / 2233
Kategoria: Fantazi Familje Aventure
Viti: Oct 16, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 54,446
Shikime: 11077
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Maleficenti dhe Aurora fillojnë të vënë re ndryshimet mes mbretërisë së njerëzve dhe asaj të Moorit. Gjërat komplikohen kur qëllimet e liga do të nisin luftën mes këtyre mbretërive dhe kur fuqitë e errëta të futen në lojë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR