Filma Me Titra Shqip: Marriage Story

137 min 2019 7,9 / 2934
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 6, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 31,728
Shikime: 1580
Pershkrimi
Një regjisor dhe gruaja e tij aktore luftojnë për një divorc rraskapitës, i cili i shtyn të kalojnë kufjtë personalë dhe krijues.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR