Filma Me Titra Shqip: Mine 9

83 min 2019 6,1 / 13
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Apr 12, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,392
Shikime: 1220
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Historia e minatorëve që luftojnë të mbijetojnë pas një shpërthimi në minë, mes jetës dhe vdekjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR