Filma Me Titra Shqip: Motherless Brooklyn

145 min 2019 6,9 / 391
Kategoria: Thriller Dramatik Mister
Viti: Oct 31, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 36,919
Shikime: 1979
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Nju Jorkun e viteve 50', një detektiv i sëmurë nis të zgjidhë misterin e vrasjes të shefit të tij që ishte dhe shoku i tij i vetëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR