Filma Me Titra Shqip: Men, Women & Children

116 min 2014 6,5 / 575
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Oct 17, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,881
Shikime: 625
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup i të rinjve të shkollave të mesme bashke me prindërit e tyre bëjnë të pamundurën për të lundruar në shumë mënyra ku gjdo marrëdhënie ndryshon nga qasja e tyre në internet, komunikim i tyre karakteri dhe dashuria për jetën e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR