Filma Me Titra Shqip: Queen & Slim

131 min 2019 7,3 / 147
Kategoria: Dramatik Romance Krim
Viti: Nov 27, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,582
Shikime: 1514
Pershkrimi
Takimi i parë i dy të rinjve me ngjyrë, merr kthesë të papritur kur një polic i ndalon për shkelje të vogël rrugore. Kur situata përshkallëzohet, Slimi merr armën e oficerit dhe e qëllon. Tani, të etiketuar si vrasës policësh, ata mendojnë se nuk kanë zgjidhje tjetër përveçse të marrin arratinë. Një film mbi sjelljen agresive të policisë ndaj zezakëve në Amerikë. Një Boni & Klajd i ditëve të sotme...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR