Filma Me Titra Shqip: Sacrifice

76 min 2020 8,5 / 2
Kategoria: Thriller
Viti: Jan 2, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,772
Shikime: 2297
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalosh i vogël aktor, me një fëmijëri të stuhishme dhe në fillimet e rritjes së tij tw parakohshme, lufton me shëndetin mendor të babait të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR