Filma Me Titra Shqip: Same Time, Next Christmas

90 min 2019 7,8 / 13
Kategoria: Romance
Viti: Dec 5, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,765
Shikime: 1633
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Puthja e parë e Olivias ishte gjatë vizitës së përvitshme për Krishtlindje së saj në Hauai. Pasi u ndanë nga distanca dhe vitet, të dy ribashkohen në të njëjtin hotel në Hauai më vonë dhe ndjenjat e tyre ndizen përsëri, por rrethanat e jetës i mbajnë ata larg njëri tjetrit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR