Filma Me Titra Shqip: Standing Up for Sunny

0 min 2019 5 / 1
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 12, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1,385
Shikime: 1555
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kjo është historia e një djali me aftësi ndryshe i cili e ka shumë të vështirë ti bëj gjërat si të gjithë njerëzit e tjerë. Ai do të njihet me një vajzë e cila do ta mbështes atë deri ne fund. Edhe pse ai është me probleme të mëdha ajo do të dashurohet me atë dhe pastaj në fund ata do të përfundojnë së bashku.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR