Filma Me Titra Shqip: Take Home Pay

105 min 2019 7,3 / 3
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Aug 25, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2,809
Shikime: 948
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy vëllezër shkojnë për herë të parë në Zelandën e Re si punëtorë sezonalë, por situata merr një kthesë kur Popo vjedh paratë e Alamas dhe largohet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR