Filma Me Titra Shqip: The Bad Guys: Reign of Chaos

114 min 2019 6,9 / 8
Kategoria: Krim Aksion
Viti: Sep 11, 2019
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 9,869
Shikime: 3425
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Automjeti i transportit të të burgosurve përmbyset dhe disa kriminelë të rrezikshëm arrijnë të arratisen. Për të kapur të arratisurit, policia vendos që të formojë një skuadër speciale hetimi, që përbëhet nga disa të burgosur të veçantë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR