Filma Me Titra Shqip: The Fare

82 min 2019 7,3 / 3
Kategoria: Thriller Romance Mister
Viti: Nov 19, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,607
Shikime: 2270
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një version modern i mitologjisë greke, ku shihet një histori dashurie e formuar në botën e të gjallëve, por që vazhdon deri në botën e përtejme dhe mënyra se si udhëtojnë njerëzit për të shkuar aty.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR