Filma Me Titra Shqip: The Trigonal: Fight for Justice

122 min 2018 5,5 / 2
Kategoria: Aksion Dramatik Thriller
Viti: Sep 26, 2018
Gjuha Origjinale: TL
Popullariteti: 2,555
Shikime: 2736
Pershkrimi
Një organizatë kriminale fton një kampion të tërhequr MMA për të marrë pjesë në dyluftime të jashtëligjshme, por pasi ai refuzon dhe një kriminel i vret shokun dhe i përdhunon gruan, Xhejkob detyrohet të luftojë për të vendosur drejtësi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR