Filma Me Titra Shqip: Through Black Spruce

111 min 2019 5,3 / 9
Kategoria: Dramatik Mister
Viti: Mar 29, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,22
Shikime: 1622
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Zhdukja e një vajze të re nga fisi indigjenë “Kri” në Toronto, traumatizon familjen e saj. Motra e saj binjake, Eni Bërd, pranon ftesën e një shoqeje për të shkuar në Toronto për pushime, edhe për të ndjekur gjurmët e motrës së saj dhe për të zbuluar se çfarë i ka ndodhur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR