Filma Me Titra Shqip: Trauma Center

87 min 2019 5,2 / 69
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Dec 6, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 22,516
Shikime: 1596
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E vetmuar dhe e bllokuar në një repart izolimi spitalor të mbyllur, një grua e re e dëmtuar duhet t'i shpëtojë dy vrasësish të cilët i janë pas të vetmes provë që mund ti lidhë ata me një skenë krimi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR