Filma Me Titra Shqip: Undercover Punch and Gun

90 min 2019 4 / 1
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Jun 28, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,332
Shikime: 1684
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Polici i maskuar Vu bashkohet me aleatë të pazakontë që të luftojë një tregtar të madh droge dhe të ndërpresë kontrabandën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR