Filma Me Titra Shqip: Bernie the Dolphin 2

99 min 2019 5,5 / 2
Kategoria: Aksion Komedi Familje
Viti: Dec 17, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,047
Shikime: 891
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Delfini Berni dhe këtë herë do të përballet me kriminelët që duan të hakmerren ndaj tij dhe kujdestarëve të tij. Por njëri prej kriminelëve do të dalë jashtë planit dhe kjo do i ndyshojë gjërat.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR