Filma Me Titra Shqip: Identity Thief

111 min 2013 5,8 / 2412
Kategoria: Komedi Krim
Viti: Feb 7, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,473
Shikime: 1336
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Biznesmeni i sjellshëm dhe i butë Sendi Paterson udhëton nga Denveri në Florida për t'u përballur me një grua që në dukje duket naive, por ka vjedhur identitetin e Sendit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR