Filma Me Titra Shqip: Patients of a Saint

106 min 2020 0 / 0
Kategoria: Horror
Viti: Feb 28, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,821
Shikime: 2047
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një eksperiment mjekësor mbi të burgosurit shkon tmerrësisht keq, ishulli i largët dhe i izoluar bëhet një labirint i tmerrshëm për të mbijetuarit e dëshpëruar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR