Filma Me Titra Shqip: Diary of a Wimpy Kid

92 min 2010 6 / 856
Kategoria: Komedi Familje
Viti: Mar 19, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,307
Shikime: 932
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e Greg është disi e çuditshme, ilustrime të cila ai shfaq me jetën e ti të bëjnë të jesh konfuz, por ai është një djal karizmatik dhe i mençur me batutat dhe ilustrime e tija në studime.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR