Filma Me Titra Shqip: Shallow Hal

114 min 2001 6 / 1730
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Nov 1, 2001
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,553
Shikime: 1700
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sipas këshillës së babait të vet, Hal del në takime vetëm me gratë fizikisht të bukura. Situata ndryshon pasi ai takon një këshilltar shpirtëror që e hipnotizon atë që të shohë vetëm bukurinë e brendshme të femrave. Ai fillon të shoqërohet me Rouzmerin dhe gjatë kësaj kohe fillon të ndryshojë perceptimi që ai ka për bukurinë fizike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR